O mnie

Poznajmy się

Cześć, mam na imię Adam, a poza tym jestem założycielem i jedynym twórcą w Studio Orange. Bardzo się cieszę, że trafiłeś właśnie na moją stronę i jest to początek naszej współpracy!

Od kilku lat pasjonuję się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem. Udało mi się zdobyć kilka certyfikatów potwierdzających moją wiedzę w tym temacie, jednak mówiąc szczerze najwięcej nauczyłem się pracując z klientami i rozwiązując ich problemy.

W pierwszej kolejności stawiam na zadowolenie klienta, kreatywność oraz ciągłe zwiększanie jakości moich usług. Moim celem jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko wyglądają pięknie, ale przede wszystkim przynoszą realne rezultaty.

Ilustracja osoby tworzącej strony internetowej na tle komputera

Jesteś zainteresowany? Sprawdź moją ofertę!

Ilustracja osoby pracującej nad stroną internetową w Studio Orange

Kilka słów o Studio Orange

Studio Orange to długo pielęgnowany pomysł, który wreszcie został wcielony w życie. Jego głównym założeniem jest wspieranie mniejszych przedsiębiorców w docieraniu do większej liczby klientów.

Nie jestem programistą z 30-letnim doświadczeniem, a młodym pasjonatem tworzenia stron internetowych, który ma świeże spojrzenie na usługi, które wykonuje.

Wykorzystuję mój młody wiek i znajomość internetu, aby przynosić korzyści nie tylko sobie, ale przede wszystkim moim klientom, pomagając im skutecznie zaistnieć w sieci.

Opinie o mnie i Studio Orange

Uśmiechnięty
06/04/2024
Ta osoba ma niesamowitą umiejętność tworzenia stron internetowych, dbając zarówno o estetykę, jak i funkcjonalność, co przekłada się na doskonałe doświadczenie użytkownika. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w każdy projekt zasługują na najwyższe uznanie. Serdecznie polecam, praca z tą osobą to była czysta przyjemność!
Jacek Tlałka
24/01/2024
Bardzo rzetelny wykonawca, prawie natychmiastowa reakcja na sugestie. Spora wiedza z zakresu projektowania i obsługi towarzyszących temu programów. Polecam każdemu kto szuka partnera w stworzeniu własnej strony lub sklepu internetowego.
Maciek Strzelec
20/01/2024
Profesjonalne podejście do klienta, owocna współpraca. Polecam
Michał Kuczyński
02/10/2023
Otrzymałem dużą pomoc w zbudowaniu swojej pierwszej strony internetowej, z przyjemnością polecam!
Sebastian Skarbek
02/10/2023
Dzięki Studio Orange otworzyłem swój pierwszy działający sklep internetowy ! Wielkie dzięki za wykonanie !

Moje certyfikaty

Jestem certyfikowanym specjalistą Google w dziedzinie marketingu internetowego, posiadam również certyfikaty potwierdzające moje umiejętności w zakresie tworzenia stron oraz sklepów internetowych. Oczywiście, certyfikaty to tylko część moich kwalifikacji.

Dużo ważniejsza dla mnie jest praktyczna wiedza, którą zdobyłem pracując bezpośrednio z klientami i tworząc strony internetowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Certyfikat Google - Podstawy marketingu internetowego
certyfikat - pozycjonowanie wizytówek google moja firma
certyfikat - Fundamenty CSS level 1
Certyfikat - e-commerce junior developer
Certyfikat - Junior Webmaster
certyfikat - Fundamenty CSS level 2
Certyfikat potwierdzający wiedzę na temat social media marketingu przez Studio Orange