Studio Orange

O mnie

Poznajmy się

Witaj! Jestem Adam, a poza tym jestem założycielem i jedynym twórcą w Studio Orange. Chciałbym Cię serdecznie przywitać na mojej stronie.

Od kilku lat pasjonuję się projektowaniem stron internetowych oraz marketingiem. Sprawia mi to ogromną przyjemność, a jednocześnie mogę pomagać przedsiębiorcom (i nie tylko) się rozwijać.

W pierwszej kolejności stawiam na kreatywność, innowacje i dbałość o klienta. Moim celem jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko wyglądają pięknie, ale przede wszystkim przynoszą realne rezultaty.

Jesteś zainteresowany? Sprawdź moją ofertę!

Jesteś zainteresowany? Sprawdź moją ofertę!

Kilka słów o Studio Orange

Studio Orange to realizacja pomysłu, który powstał w mojej głowie już dawno temu. Ma on na celu pomaganie małym przedsiębiorcom docierać do większej ilości klientów i zaistnieć w sieci.

Nie można ukryć, że nie jestem programistą z 30-letnim doświadczeniem, a młodym pasjonatem tworzenia stron internetowych, jednak uważam, że ma to też swoje plusy.

Staram się jak najlepiej wykorzystać mój młody wiek i znajomość internetu na swoją korzyść oraz co najważniejsze korzyść moich klientów.

Moje certyfikaty

Jestem certyfikowanym specjalistą Google w dziedzinie marketingu internetowego, posiadam również certyfikaty potwierdzające moje umiejętności w zakresie tworzenia stron oraz sklepów internetowych. Oczywiście, certyfikaty to tylko część moich kwalifikacji.

Dużo ważniejsza dla mnie jest praktyczna wiedza, którą zdobyłem pracując bezpośrednio z klientami i tworząc strony internetowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.