Sklepy internetowe

Co to właściwie jest Woocommerce?

WooCommerce to zaawansowany i elastyczny plugin do WordPressa, który umożliwia tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych. Dzięki WooCommerce, możesz łatwo zarządzać produktami, koszykiem zakupowym, płatnościami i dostawą, tworząc jednocześnie spersonalizowane doświadczenia zakupowe dla Twoich klientów.

Logo woocommerce

Główne zalety sklepów stworzonych na Woocommerce

Prostota zarządzania

WordPress oferuje intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikom łatwo dodawać, edytować i zarządzać treściami na swojej stronie bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej.

Bezpieczeństwo

Regularne aktualizację oraz ogromna społeczność developerów pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo stron tworzonych na tej platformie, a mit mówiący o tym, że WordPress jest niebezpieczny już dawno został wyparty.

Bogate możliwości SEO

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, co ułatwia pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania. Jest to ogromnie ważne dla Twojego biznesu i pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby klientów.

Co zawiera usługa?

  • Stworzenie sklepu internetowego
  • Responsywny układ internetowego
  • Podstawowa optymalizacja SEO
  • 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego
  • Szkolenie online z obsługi WordPressa i Woocommerce
  • Podpięcie potrzebnych integracji np. faktury, bramki płatności, kurierzy
mockup sklep justtake

Sprawdź projekty, nad którymi pracowałem

Przejdź do portfolio

Etapy współpracy z Studio Orange

1

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zadzwoń lub napisz do mnie przez formularz kontaktowy. Zbiorę najważniejsze informacje o Twoim projekcie i odpowiem na wszystkie pytania.

2

Poznaj wycenę projektu

Przekażę Ci pełną wycenę Twojego projektu i wytłumaczę jak będzie wyglądała nasza współpraca. Dowiesz się konkretnie co zawiera się w tej kwocie i jakie bonusy otrzymasz.

3

Rozpoczęcie mojej pracy

Po podpisaniu umowy rozpoczynam pracę nad Twoim indywidualnym projektem. Regularnie będziesz otrzymywał ode mnie informacje o aktualnym stanie Twojej strony internetowej.