Strony internetowe

Co to właściwie jest WordPress?

WordPress to popularny i wysoce elastyczny system zarządzania treścią, który umożliwia tworzenie, zarządzanie i publikowanie treści online. WordPress jest szeroko wykorzystywany do tworzenia różnych rodzajów stron internetowych, w tym blogów, witryn firmowych, sklepów internetowych, portfolio artystycznych i wielu innych. Dzięki swojej popularności i wszechstronności, WordPress stał się jednym z najważniejszych narzędzi w branży tworzenia stron internetowych.

Logo WordPress

Główne zalety stron stworzonych na WordPressie

Prostota użytkowania

WordPress oferuje intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikom łatwo dodawać, edytować i zarządzać treściami na swojej stronie bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej.

Bezpieczeństwo

Regularne aktualizację oraz ogromna społeczność developerów pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo stron tworzonych na tej platformie, a mit mówiący o tym, że WordPress jest niebezpieczny już dawno został wyparty.

Bogate możliwości SEO

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, co ułatwia pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania. Jest to ogromnie ważne dla Twojego biznesu i pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby klientów.

Co zawiera usługa?

  • Stworzenie strony internetowej
  • Responsywny układ strony internetowej
  • Podstawowa optymalizacja SEO
  • 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego
  • Szkolenie online z obsługi WordPressa
mockup sklep womancreation

Sprawdź projekty, nad którymi pracowałem

Przejdź do portfolio

Etapy współpracy z Studio Orange

1

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zadzwoń lub napisz do mnie przez formularz kontaktowy. Zbiorę najważniejsze informacje o Twoim projekcie i odpowiem na wszystkie pytania.

2

Poznaj wycenę projektu

Przekażę Ci pełną wycenę Twojego projektu i wytłumaczę jak będzie wyglądała nasza współpraca. Dowiesz się konkretnie co zawiera się w tej kwocie i jakie bonusy otrzymasz.

3

Rozpoczęcie mojej pracy

Po podpisaniu umowy rozpoczynam pracę nad Twoim indywidualnym projektem. Regularnie będziesz otrzymywał ode mnie informacje o aktualnym stanie Twojej strony internetowej.